MENU
0850 302 12 62
Pts - Cts: 09:00 - 18:30
Ürün Kodu: 52arm01_koz-sağdiğer
Stok Durumu: 2-3 Gün

Armoral Probiyotik Gargara

107,00TL
-+

 • Açıklama
 • Yorumlar (0)
 • Etiketler
 • Ürün Detayları
 • Açıklama

  Her yudumda 5 milyar DOST bakteri 

  TÜBİTAK MAM destekli ve % 100 yerli olarak üretilmiş, sıvı formda aktif/canlı probiyotik mikroorganizma içeren,  Türkiye'nin İLK ve TEK İÇİLEBİLİR  “ağız çalkalama solüsyonu” dur.

  ARMORAL Probiyotik Gargara içinde TÜBİTAK MAM tarafından bütün genom dizisi çıkartılmış, insanlarda kullanım güvenliği garanti altına alınmış,

  bağırsaklara gidene kadar % 100'e kadar aktif ve canlı kalabilen yoğunlaştırılmış “Lactobacillus Plantarum” ile Saccharomycess ekstraktları ( cerevisiae ve bouardi) vardır. 

  ARMORAL Probiyotik Gargara tamamen bitkiseldir, VEGANLAR kullanabilir. Gluten içermediğinden çölyak hastaları içinde güvenlidir.

  ARMORAL Probiyotik Gargara ilaç değildir. Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan onaylı Türkiye’deki ilk ve tek canlı/aktif mikroorganizma içeren içilebilir ağız çalkalama solüsyonudur.

  ARMORAL Probiyotik Gargara 4 yaş ve üzeri çocuklarda güvenle kullanılır. Yutulduğunda ise içeriğinde herhangi bir renklendirici-tatlandırıcı ve kimyasal koruyucu bulunmadığından

  hatta vücudumuza yararlı-dost bakteri içerdiğinden faydalıdır. O nedenle diğer kimyasal içeren ağız gargaralarının aksine yutulması önerilir, sindirim sistemi ve bağırsak sağlığımız için de ekstra yararlıdır.

  Her bir yudumda ( 15 ml ) 5 x 10 9   (5 milyar)  canlı ve aktif sıvı formda dost mikroorganizma ( liyofilize toz şeklinde değil ) içerir

  Probiyotikler ağız florasının bakteri dengesinin oluşmasına katkıda bulunurlar.

  KULLANIM MİKTARI

  Probiyotik yüklemesi açısından ilk 15 gün mutlaka günde 2 kez 1 ölçek (15ml.) sonraki günlerde ise tercihe göre 1 - 2 kez kullanılabilir.

  KULLANIM ŞEKLİ

  Bir ölçek (15ml.) probiyotik ağız solüsyonunu 2 dk. süre ile ağızda çalkalayıp gargara yaparak yutunuz. 


 • Yorumlar (0)

  0 yorum
  Yorum Yap
  Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
 • Etiketler
 • Ürün Detayları
  Uzunluk Birimi : Santimetre
  Uzunluk : 0
  Genişlik : 0
  Yükseklik : 0
  Ağırlık Birimi : Gram
  Ağırlık : 500

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek